OkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV

Star Rating 83.3%

Votes

6

Version 8.7

Content Rating 4+

OkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV

OKIDOKIDO DIGITAL TECHNOLOGIES LIMITED

Entertainment, Photo & Video

IOS
GBP 0.00


Download OkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV on the AppstoreOkidokido %100 güvenli ve reklamsız tek çocuk platformudur. 
Okidokido, 0-6 yaş grubu çocuklar için uzmanlar tarafından özenle seçilmiş Türkiye ve dünyadan en çok izlenen eğitici çizgi filmlerin, çocuk şarkılarının, masalların ve ninnilerin yer aldığı %100 güvenli, reklamsız çizgi film platformudur. 

Okidokido çocukları sanal dünyanın risklerinden korur.
0-6 yaş arasında çocuğunuz varsa; anne-baba olarak dijital dünyada her gün daha da kötüye giden kuralsız, denetimsiz içerik kirliliğinden rahatsız oluyorsanız; bir sonraki videoda çocuğumun karşısına ne çıkacak diye endişe ediyorsanız; olumsuz etkiye sahip reklamlara da maruz kalmasın istiyorsanız, Okidokido’yu hemen indirin; Türkiye’den ve dünyadan en çok izlenen 3.000’den fazla çizgi filmi izlemeye hemen başlayın.

Okidokido’yu çocuğunuz dilediği yerden internetsiz izlesin.
Tatilde, uçakta, internet bağlantısının hiç olmadığı veya bağlantı hızının düşük olduğu herhangi bir yerde internet kotanızdan harcamadan Okidokido keyfini sürdürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çocuğunuzun sevdiği videoları indirerek listelerim bölümünde saklamak.

Okidokido’yu izleme süresine siz karar verin.
Çocuğunuzun yaşına veya sizin ihtiyaçlarınıza göre Okidokido uygulamasında süre planlayıcısını kullanarak her oturum için 0-120 dakika arasında istediğiniz süreyi seçebilirsiniz. Süre tamamlandığında uygulama kapanır.
Arka planda çalma özelliğiyle siz telefonunuzu kullanırken de arkada Okidokido şarkıları, masalları çalmaya devam eder.
Engelleme tuşu ile de çocuğunuzun yaşına uygun bulmadığınız videoyu kaldırılan videolar arasına gönderebilirsiniz.

Okidokido yabancı dil gelişimine katkı sağlar.
Çocuğunuz en sevdiği şarkıların İngilizce ve İspanyolca versiyonlarını da Okidokido’da izleyebilir.

Okidokido’da görmek istemeyeceğiniz hiçbir içerik yok.
Okidokido’da uzman pedagogumuzun onayından geçemeyen kontrolsüz, denetimsiz içerikler yok! Çocukların gelişimine zarar verebilecek olumsuz videolar yok! Kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek yok! Taahhüt yok! Reklam yok! 


Taahhüt yok, iptal ücreti yok. İstediğiniz zaman başlatın istediğiniz zaman durdurun.
Herhangi bir ücret ödemeden uygulamayı indirdikten sonra gerekli adımları takip ederek hiçbir kişisel verinizi paylaşmadan 14 gün ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz. 14 gün sonunda Okidokido’yu aylık 14,99 TL izlemeye devam edebilirsiniz. Abonelik süreciniz bittikten sonra dilediğiniz zaman taahhütsüz iptal etme seçeneğiniz bulunuyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyileri Okidoki’da
Okidokido’da sadece prestijli çizgi film yapım firmalarından telif hakları alınmış 3.000’in üzerinde çizgi film bölümü var ve seçilmiş yeni içerikler eklenmeye devam ediyor!
En sevilen çizgi diziler Caillou, Jet ile Keşfet, İtfaiyeci Sam, Çilek Kız, Cesur Kuşlar, Mölang, Poko ,Monk, Pisi Kedi, Bob Usta, Louie, Canavar Matematik Ekibi, Mig Diyor Ki, Ella Bella Bingo, Orman Temposu, Gazoon, Twirlywoos gibi birbirinden renkli çizgi filmler En sevilen ve en popüler çocuk şarkıları Sevimli Dostlar, Agu TV Bebek Ninnileri, Adisebaba Şarkıları, Kukuli, Edis ile Feris, Masallı Şarkılar gibi en popüler çocuk şarkıları ve En sevilen klasik çocuk masalları Okidokido’da!

Yasal Uyarılar
Uygulamada sunulan uygulama-içi satın almalar Google/Apple hesabınızdan tahsil edilecektir.
Uygulamada sunulan abonelikler, otomatik yenileme opsiyonu kapatılmazsa söz konusu aboneliğin dolduğu günün 24 saat öncesine kadar aboneliğin başladığı fiyat üzerinden otomatik olarak bir ay uzatılır. Bu ödeme yeni aboneliğin başlama anıyla 24 saat öncesi arasındaki zaman diliminde Google/Apple hesabınızdan tahsil edilecektir.
Aboneliğinizin otomatik yenileme özelliğini Google Hesap Ayarlarınızdan kapatabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz döneme ait aktif aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Aşağıdaki linklerden kullanım koşullarımıza ve gizlilik sözleşmemize ulaşabilirsiniz:
http://okidokido.com/terms/index.html
http://okidokido.com/privacy/index.html
Release notes

- Yeni dil desteği - Almanca, İtalyanca ve Rusça
- Performans iyileştirmeleri ve minor bug fix


OkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV screenshot oneOkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV screenshot twoOkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV screenshot threeOkiDoKido: Çocuk Çizgi Film TV screenshot four


The Developer OKIDOKIDO DIGITAL TECHNOLOGIES LIMITED also wrote the apps listed below, click the icon to visit the pages.


Sevimli Dostlar Boyama Kitabı
Sevimli Dostlar Boyama Kitabı

GBP : Free

Çocuklarımız, en değerli hazinelerimiz! Binlerce kontrolsüz, denetimsiz uygulama ve içerik arasında kaybolmayın! Size ve çocuğunuza sadece OkiDokiDo yeter!

0-5 yaş arası çocuklar için okul öncesi eğitici çocuk şarkıları, videoları ve oyunlarının bir arada yer aldığı Türkiye'nin %100 güvenli ve çocuk dostu video ve oyun platformu olan OkiDokiDo Okul Öncesi Çocuk Platformunun bir oyunu olan Sevimli Dostlar Boyama Kitabı oyunu ile çocuğunuz eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda el-göz koordinasyonunu geliştirecek ve çevre bilinci kazanacak.

Uygulamayı yükleyin açın ve tereddüt etmeden oynaması için çocuğunuza verin. Geri dönüp bakmanıza, “çocuğum ne oynuyor?” diye düşünmenize hiç gerek yok. Uygulamada üyelik, ücret ve reklam bulunmaz. Uygulamayı indirdikten sonra çocuğunuz internete ihtiyaç duymadan oynayabilir.

Çocuğunuz oyunu hem OkiDokiDo platformumuz üzerinden hem de platformdan bağımsız olarak oynayabilir.

Öğrenmesi ve oynaması çok kolay. Çocuğunuza oyunun en başında nasıl oynayacağını uygulamalı olarak gösterip daha sonra eğlencenin ortasına bırakıyoruz.

Bu oyunda çocuğunuz;
• Farklı resimleri istedikleri renklerle boyayabilecek.
• Boyamaya başladıkları resimlere diledikleri zaman devam edebilecek.
• Bitirdikleri resimleri kaydedebilecek....© 2016 - 2020 apps-trader.com · All Rights Reserved.
Authorised iTunes affilate, all apps are downloaded from iTunes, all copyrights and trademarks remain the property of the original owners, E & O Accepted